Nowy plan lekcji
27 października 2011 r.

Od 2 listopada obowiązuje nowy plan lekcji.

WYBORY DO PREZYDIUM SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
03 października 2011 r.

W DNIU 29.09.2011 r. W NASZEJ SZKOLE ODBYŁY SIĘ WYBORY DO
PREZYDIUM SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

KANDYDATKAMI DO TEGOROCZNEGO STANOWISKA PRZEWODNICZĄCEJ SU BYŁY:

DARIA KLIMCZAK
DOMINIKA MICHAŁEK
 PATRYCJA PIETRASIK

W WYBORACH WZIĘLI UDZIAŁ WSZYSCY UCZNIOWIE OBECNI W SZKOLE.

NAD PRAWIDŁOWOŚCIĄ WYBORÓW CZUWAŁA KOMISJA UCZNIÓW POD OPIEKĄ PAŃ – AGNIESZKI KOWALCZYK I URSZULI KARWOWSKIEJ. WYNKI WYBORÓW DO PREZYDIUM SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:

1.      PATRYCJA PIETRASIK KL. III F – 202 GŁOSY

2.      DOMINIKA MICHAŁEK KL. III E – 105 GŁOSÓW

3.      DARIA KLIMCZAK KL. III F – 29 GŁOSÓW

WSZYSTKIM GRATULUJEMY ORAZ ŻYCZYMY POWODZENIA I WIELU RADOŚCI W SPRAWOWANIU WŁADZY SAMORZĄDU!

Europejski dzień języków
03 października 2011 r.

W dniu 26 września w naszym gimnazjum obchodziliśmy Europejski dzień języków. Uczniowie klas drugich i trzecich przygotowali przedstawienie, w trakcie którego odgrywali scenki w języku angielskim pokazujące jak ważna jest znajomość języków obcych. Odbył się również konkurs piosenki w języku angielskim, którego zwycięzcami zostali:

I miejsce- zespół Demol z klasy 2b w składzie: Gosia Panasiuk , Maciek Zieliński, Mateusz Brocki, Paulina Darul, Marcin Błaszczyk i Bartek Kwiatkowski

II miejsce- zespół z klasy 3c w składzie: Paulina Andrzejczak, Natalia Witczak oraz Amanda Kotlik

III miejsce- zespół z klasy 3f w składzie: Hanna Górska, Małgorzata Sobolewska i Aleksandra Hołubkow

Przez cały dzień na platformie www.nauczyciel.pl czekały na wszystkich uczniów zadania do wykonania(oczywiście w języku angielskim).