- Od ignoranta do eleganta
- Razem mamy siłę. Stop dyskryminacji!
- Sonda uliczna - Skąd się bierze jedzenie?
- Film - Od uprawy do potrawy
- 11 LISTOPADA
- Free as teenagers
- ALO niespelnione marzenia
- Nie bądź obojętny!
- Wyjazd integracyjny klas pierwszych 2010
- Ślubowanie 2011
- Eurovision Song Contest 2011
- Europejski Dzień Języków 2011
- Projekt uczniów klas II
- BARTEK GRYLS
- Dobre rady na elektroodpady
- Zachowaj Trzeźwy Umysł
Stypendia dla zdolnych uczniów ufundowane przez Firmę Brentag
rok szkolny 2015/2016
Biernat Natalia
Cygan Magdalena
Florczak Kamil
Góral Aleksandra
Grzybowska Natalia
Kurowski Bartosz
Masica Jakub
Niewiadoma Agata
Olczak Karolina
Pawlik Zuzanna
Pękala Marta
Stępień Katarzyna
Wilk Dominik
Wojtaszczyk Jakub
rok szkolny 2014/2015
Hubert Augustyniak
Agata Niewiadoma
Karolina Olczak
Maciej Pakuła
Katarzyna Pawlik
Kacper Sadowski
Dominik Wilk
rok szkolny 2013/2014
Adrian Lewański
Zofia Wesołowska
rok szkolny 2012/2013
Dominika Michałek
Hubert Augustyniak
Adrian Lewański
Kinga Rychlik
Piotr Turoboś
Zofia Wesołowska
Paulina Wojciechowska
Urszula Wojtaszczyk
rok szkolny 2011/2012
Dominika Michałek
Damian Wyrzykowski
Katarzyna Pawlik
Piotr Turoboś
Damian Michałek
rok szkolny 2010/2011
Paula Michałek
Dariusz Ciechanowski
Martyna Walczak
Kamil Klimczak
Paweł Bartkiewicz
Katarzyna Stańczyk
Joanna Sikorska
Michał Chudobiński
Oliwia Kaźmierczak
Dominika Michałek
Aleksandra Pakuła
Ewelina Pakuła
Łukasz Pawłowski
Paweł Plewka
Piotr Turoboś
Damian Wyrzykowski
Maciej Zieliński
rok szkolny 2009/2010
Paweł Bartkiewicz
Patrycja Busse
Michał Chudobiński
Damian Deska
Bartłomiej Olczak
Dominik Plewka
Filip Turoboś
Dominika Michałek
Paula Michałek
rok szkolny 2008/2009
Paweł Bartkiewicz
Patrycja Busse
Damian Deska
Katarzyna Grodzka
Dominik Klatka
Aleksandra Milewska
Paulina Olczak
Jakub Szymański
Martyna Walczak
Sara Woźniak
Michał Wrąbel
Piotr Ziętek
Martyna Antas
Paula Michałek
Damian Wyrzykowski
rok szkolny 2007/2008
Dagmara Deska
Justyna Domalążek
Paula Ferenc
Ewelina Figura
Marta Goździk
Aleksandra Milewska
Magdalena Paprocka
Michał Chudobiński
Anna Grzelak
Paulina Kusztelak
Krzysztof Marcinak
Paulina Michałek
Michał Wrąbel
Piotr Ziętek
rok szkolny 2006/2007
Marcin Berner
Małgorzata Bielińska
Alicja Bodzioch
Patrycja Busse
Dagmara Deska
Aleksandra Grzelak
Julita Jóźwiak
Michalina Kałużyńska
Bartłomiej Karwacki
Marta Kasińska
Dominik Klatka
Damian Kominiak
Karol Kowalczyk
Maciej Kupś
Olga Lewandowska
Emilia Majchrzak
Natalia Radecka
Dagmara Repeć
Anna Samin
Adrian Skoczylas
Ewa Stachlewska
Filip Turoboś
Joanna Walczak
Weronika Wasiela
Błażej Więtczak
rok szkolny 2005/2006
Dagmara Deska
Justyna Domalążek
Paula Ferenc
Ewelina Figura
Marta Goździk
Aleksandra Milewska
Magdalena Paprocka
rok szkolny 2004/2005
Ilona Adamiak
Magdalena Błaszczyk
Iga Bołdowska
Anna Chojnacka
Karolina Ciołek
Aleksandra Czarnacka
Patrycja Frątczak
Marta Gamrowska
Aleksandra Grzelak
Kamil Jędrzejczak
Katarzyna Kafarska
Karolina Karbownik
Joanna Krajewska
Jolanta Król
Aleksandra Kubiak
Joanna Leszczyńska
Olga Lewandowska
Łukasz Gołek vel Ambroziak
Ewa Majak
Mikołaj Mazurkiewicz
Magdalena Mikołajczyk
Paulina Olczak
Justyna Pietrasiak
Natalia Radecka
Aleksandra Skiba
Adrian Skoczylas
Przemysław Snarski
Katarzyna Sobierajska
Ewa Stachlewska
Julia Szwajcer
Przemysław Tyszko
Paweł Walkowski
Agata Więckowska
Aleksander Winter