Równać szanse 2004- Tacy sami ?
  założenia
  harmonogram
  wizyta 1
  wizyta 2
  raport- 1 etap
  kalendarz- 1 etap
  wizyta 3
  wizyta 4
  raport- 2 etap
  kalendarz- 2 etap
  wioska indiańska
  słownik kminy
  gazetka
  sponsorzy
  księga gości

Miasta
  Ślesin
  Zgierz

Ślesin - Zgierz

Nigdy nie myślałam, że szkoły mogą brać udział w tak wspaniałych akcjach, że oprócz codziennej dydaktyki jest czas na twórcze działanie, przygodę i zabawę.

Przew. Rady Rodziców Gim 3 w Zgierzu

Szkoła z klasą- Gimnazjum nr 3 w Zgierzu w ramach programu dotacyjnego Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności i Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży otrzymała dotację na realizację programu "Równać Szanse 2004 - Szkoły Aktywne".

Nasz program nosi nazwę "Tacy sami ?" i realizowany jest wraz z Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Ślesinie.

Podstawowy cel programu Równać Szanse stanowi wsparcie inicjatyw społecznych służacych wyrównywaniu szans edukacyjnych, a tym samym startu życiowego dzieci i młodzieży z terenów wiejskich oraz miejscowości do 20 tys. mieszkańców.

Zgierz - Ślesin

Strona główna programu 'RÓWNAĆ SZANSE'

Strona Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Ślesinie uczestnika programu 'RÓWNAĆ SZANSE 2004'

Strona Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza w Zgierzu uczestnika programu 'RÓWNAĆ SZANSE 2004'