Pracownie
26 lipca 2009 r.

Uczniowie naszego gimnazjum mają dostęp do komputerów w wielu pracowniach lekcyjnych, w bibliotece oraz w niektórych salach lekcyjnych. W wielu salach zainstalowane są także telewizory, magnetowidy, kamery, mikroskopy. Dzięki tym urządzeniom nasi uczniowie mogą zobaczyć i usłyszeć więcej.

PRACOWNIA BIOLOGICZNA

Znajdująca się w szkole świeżo odnowiona ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach konkursu "Moja wymarzona pracownia" pracownia biologiczna, już samym wyglądem zachęca do nauki. Wzbogaca wiedzę naszych uczniów poprzez korzystanie z wszelkiego rodzaju profesjonalnych pomocy naukowych, takich jak na przykład preparaty mikroskopowe czy model szkieletu człowieka. Pracownia biologiczna dysponuje także całkowiecie nowym wyposażeniem, między innymi nowymi stolikami, krzesłami, podłączoną do mikroskopu kamerą oraz tablicą multimedialną.

PRACOWNIA KOMPUTEROWA

Każdy z was zapewne wie, że wejście w XXI wiek bez komputera byłoby niemożliwe. Dlatego nasza szkoła zadbała o dobre wyposażenie pracowni komputerowej. Każdy uczeń ma możliwość korzystania z internetu, poszerzając tym samym swoje wiadomości z dziedziny informatyki oraz mechatroniki.

PRACOWNIA ZAJĘĆ TECHNICZNYCH

Pracownia do zajęć technicznych wyposażona jest w okrągłe stoliki, dzięki którym uczniowie mogą łatwiej pracować w grupach. Na ścianach zaś, znajdują się przeróżne plakaty, które umożliwiają uczniom poszerzanie wiedzy zdobywanej na lekcjach.

PRACOWNIA JĘZYKA POLSKIEGO

Wyposażenie pracowni jest również bardzo bogate. Nauczyciel ma do dyspozycji urządzenia znacznie uatrakcyjniające zajęcia. Wykorzystując dostępny sprzęt zdecydowanie łatwiej jest zachęcić nas do nauki.

POKÓJ DORADCY ZAWODOWEGO

POKÓJ PEDAGOGÓW