WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
23 grudnia 2009 r.

Radości, pomyślności, pokoju

i spełnienia wszelkich marzeń każdego dnia

z okazji

Świąt Bożego Narodzenia

Nowego 2010 Roku

życzą wszystkim

DYREKCJA, NAUCZYCIELE

i PRACOWNICY

GIMNAZJUM NR 3

im. Adama Mickiewicza

w Zgierzu.

Jasełka 2009
23 grudnia 2009 r.

22 grudnia br. SZKOLNE KOŁO TEATRALNE zaprezentowało "JASEŁKA 2009". Uczniowie naszej szkoły mieli mozliwość przeżyć wydzarzenia biblijne z przed ponad 200  lat w nowoczesnej formie. O godz. 14 przedstawienie zostało zaprezentowane pracownikom naszej szkoły, zarówno aktualnym jak i emerytowanym. Wszystkim bardzo sie podobało! FOTOREPORTAŻ

Sztafeta pływacka
17 grudnia 2009 r.

W dniu 10.12.2009 r. w Konstantynowie Łódzkim odbyły się finały rejonowe w sztafetach pływackich. Nasz powiat w tej imprezie reprezentowali gimnazjaliści z Aleksandrowa Łódzkiego oraz uczniowie naszego gimnazjum. Sztafeta pływacka w składzie: Grzegorz Kwapisz, Marcin Tabara, Łukasz Kosiewicz, Artur Dziobiak, Jakub Szczepaniak, Damian Gawęda, Łukasz Stańczyk, Jakub Dąbrowski, Paweł Bartkiewicz, Damian Wyrzykowski oraz Mateusz Sobczak po raz kolejny zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji zajęła ostatecznie znakomite 3 miejsce ustępując jedynie drużynom z Konstantynowa i Aleksandrowa Łódzkiego a pozostawiając daleko z tyłu renomowane sztafety z Pabianic czy Piotrkowa Trybunalskiego. Wysoka ranga tej imprezy wyzwoliła w naszych pływakach ogromną determinację i chęć zwycięstwa, efektem czego był znakomity czas uzyskany przez naszą sztafetę 2.20.93 s . Wynik ten jest o blisko 6 sekund lepszy od rezultatu uzyskanego w czasie finałów powiatowych. Wszystkim uczestnikom tych zawodów należą się słowa uznania i pochwały za godne reprezentowanie i promowanie naszego gimnazjum w rejonie łódzkim. Liczymy na kolejne znakomite starty naszych reprezentantów w kolejnych imprezach sportowych. Opiekunami drużyny byli nauczyciele wychowania fizycznego: Daniel Fortuna i Marcin Biadun.

Zebranie rodziców - grudzień
14 grudnia 2009 r.

UWAGA!!!

Najbliższe spotkanie z rodzicami odbędzie się w środę, 16 grudnia 2009 r., o godzinie 17.30.

Wszystkich RODZICÓW serdecznie ZAPRASZAMY!!!

Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w Sztafetach Pływackich
07 grudnia 2009 r.

W dniu 26.11.2009 r. na pływalni MOSiR w Zgierzu przy ulicy Leśmiana 1 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w sztafetach pływackich. Nasi reprezentanci w składzie: Bartkiewicz Paweł, Stańczyk Łukasz, Gawęda Damian, Dąbrowski Jakub, Sobczak Mateusz, Tabara Marcin, Kwapisz Grzegorz, Dziobiak Artur, Kubiak Mateusz, Kosiewicz Łukasz, Wyrzykowski Damian, Szczepaniak Jakub zajęli bardzo dobre II miejsce, przegrywając tylko minimalnie z faworyzowaną drużyną z Aleksandrowa Łódzkiego. Na III miejscu uplasowali się pływacy z Ozorkowa. Dzięki temu uczniowie naszego gimnazjum zakwalifikowali się do finału rejonowego, który odbędzie się w dniu 10.12.2009 r. w Konstantynowie Łódzkim. Miejmy nadzieję, że nasza sztafeta pływacka pod kierownictwem pana Daniela Fortuny godnie będzie reprezentowała powiat zgierski w czasie tych zawodów. Życzymy powodzenia!!! Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu!!!

Andrzejki 2009
03 grudnia 2009 r.

Klasa 3 b pod opieką wychowawcy, p. Tomasza Miśkiewicza, przygotowała WRÓŻBY ANDRZEJKOWE, które cieszyły sie sporym powodzeniem. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu!!!