Równać szanse 2004- Tacy sami ?
  założenia

cofnij

Goście ze Ślesina

"Równać szanse"

Wtorek, 1 luty. Dzisiaj naszą szkołę (Gimnazjum nr 3) odwiedziła młodzież z Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Ślesinie. Na ten dzień przygotowywaliśmy się od dawna. Zostały poczynione wszelkie starania, by nasi goście poczuli się jak najlepiej w naszym mieście i by to spotkanie było początkiem dalszej współpracy i przyjaźni.

Plan dnia

Po przyjeździe grupy młodzieży oraz nauczycieli ze Ślesina odbyło się w naszym gimnazjum oficjalne powitanie, po którym nasi goście udali się do jadalni na śniadanie. Po skończonym posiłku kilku uczniów naszego gimnazjum: Sonia Boczek, Natalia Grzelak, Tomasz Majdan, Daniel Kurowski, Wojtek Wiśniewski oraz Bartosz Szczepaniak oprowadziło gości po naszej szkole. "Wasza szkoła ma niesamowity klimat, który tworzą osoby uczęszczające do niej" powiedziała jedna z uczennic Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Ślesinie. Pierwszym punktem realizowanego programu była wycieczka do Pałacu Poznańskich. Podczas zwiedzania dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy dotyczących tego miejsca. Po skończonym wykładzie udaliśmy się do Galerii Łódzkiej, gdyż chcieliśmy pokazać naszym gościom największe łódzkie centrum handlowe. Tam rozdzieliliśmy się na sześć grup. Każdą z nich zajmował się jeden z wyznaczonych uczniów naszego gimnazjum. Dwie godziny później poszliśmy do kina Silver Screen . Obejrzeliśmy seans pt. "Seria niefortunnych zdarzeń. Po skończonej projekcji wróciliśmy do Zgierza. Tam nasza szóstka dostała godzinę wolnego czasu na przygotowanie się do wieczoru integracyjnego. O godzinie 19.00, wraz z kilkoma nauczycielami naszej szkoły), zebraliśmy się pod budynkiem Gimnazjum nr 3, spod którego pojechaliśmy samochodami do Grotnik.

cofnij
Strona główna programu 'RÓWNAĆ SZANSE'

Strona Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Ślesinie uczestnika programu 'RÓWNAĆ SZANSE 2004'

Strona Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza w Zgierzu uczestnika programu 'RÓWNAĆ SZANSE 2004'