Równać szanse 2004- Tacy sami ?
  założenia

Czyli jak pracują Szkoły Aktywne

cofnij

Jesteśmy aktywni

Na początku roku szkolnego zdecydowaliśmy się przystąpić do programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności. W akcję zaangażowała się również "Gazeta Wyborcza".

Wraz z naszą szkołą partnerską spełniliśmy wszystkie warunki programu i mogliśmy cieszyć się nie tylko grantami, ale przede wszystkim nowymi znajomościami, które zawarliśmy podczas wizyt w Ślesienie.

14 grudnia 2004 r. odbyło się spotkanie integracyjne w gimnazjum ślesińskim. Jego celem było uściślenie harmonogramu zadań, ustalenie środków własnych oraz omówienie form współpracy na drodze elektronicznej.

cofnij
Strona główna programu 'RÓWNAĆ SZANSE'

Strona Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Ślesinie uczestnika programu 'RÓWNAĆ SZANSE 2004'

Strona Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza w Zgierzu uczestnika programu 'RÓWNAĆ SZANSE 2004'