Menu: strona główna | o projekcie | zajęcia | plakat | Projekt finansowany przez Europejski Fundusz Społeczny
pozyskany sprzęt | galeria zdjęć | ewaluacja | sukcesy | dzień projektu- galeria | karta motorowerowa |

Zajecie pierwszego miejsca w trzech etapach eliminacyjnych Turnieju piłkarskiego o Puchar Premiera Donalda Tuska:
- gminnym,
- powiatowym,
- wojewódzkim.
- Zajęcie trzeciego miejsca w finałach wojewódzkich.
- Zajęcie pierwszego miejsca w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt w Ozorkowie.

16 kwietnia 2011 r.

Drużyna w składzie: Jakub Słoczyński, Adrian Mamiński i Adrian Szymański zajęła II miejsce w powiatowych eliminacjach Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się 16 kwietnia 2011 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zgierzu.

Uczniowie mieli za zadanie napisać test wielokrotnego wyboru oraz przejechać rowerem po miasteczku ruchu drogowego.
Test składał się z 25 pytań, w tym:
- 5 pytań dotyczyło zasad i przepisów o ruchu pieszych i rowerzystów;
- 5 pytań dotyczyło znaków drogowych;
- 10 pytań dotyczyło sytuacji w ruchu drogowym, w tym 5 tzw. skrzyżowań;
- 5 pytań dotyczyło zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Konkurencja praktyczna polegała na przejechaniu rowerem po miasteczku ruchu drogowego toru przeszkód:
- równoważnia
- tarka
- przedmiot do przewożenia
- rynna
- slalom
- bramka wisząca.

29 kwietnia 2011 r.

Uczniowie realizujący projekt wzięli udział w tegorocznej edycji Coca-Cola Cup 2011 w kategorii dziewcząt i chłopców.

Dziewczęta w I etapie zajęły II miejsce ulegając drużynie z Gimnazjum nr 2 w Zgierzu.

Chłopcy w I etapie zajęli I miejsce pokonując drużyny ze Szczawina oraz Słowika i awansowali do II etapu gdzie zajęli III miejsce.

Okres realizacji projektu: od 01.02.2010 r. do 31.01.2012 r.