Gimnazjum nr 3 im Adama Mickiewicza w Zgierzu
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
23 grudnia 2012 r. 

Radości, pomyślności, pokoju i spełnienia wszelkich marzeń każdego dnia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2013 Roku życzy wszystkim DYREKCJA, NAUCZYCIELE i PRACOWNICY GIMNAZJUM NR 3 im. Adama Mickiewicza w Zgierzu.

Kolejny sukces piłkarzy Gim3
19 grudnia 2012 r. 

Tak jak mówili, tak zrobili. Przywieźli puchar za zajęcie pierwszego miejsca. Młodzi piłkarze wygrali drugi już z rzędu halowy turniej piłki nożnej. Tym razem ekipa z naszego gimnazjum udała się  po zwycięstwo do Leśmierza. Sukces ten nie przyszedł jednak tak łatwo jak poprzedni.

 Po meczu trener Dariusz Rutkowski powiedział, że” nie było to łatwe zwycięstwo, gdyż drużyny biorące udział  w turnieju walczyły o finał i najwyższą stawkę.  Każdy mecz zaczynał się dla nas fatalnie, przegrywaliśmy, ale chłopcy nie poddawali się. Wiele drużyn, gdy traci szybko bramki, załamuje się, jednak moi podopieczni wręcz przeciwnie, po stracie bramki szybko otrząsali się, doprowadzali do wyrównania i kontroli nad dalszym przebiegiem meczu. Dreszczyk emocji  dostarczyli mi w meczu finałowym, gdzie w pierwszej połowie przegrywali z gospodarzami turnieju 2:0.  Oni rozpracowali nasze ustawienie na boisku, więc potrzebne były zmiany, dzięki którym  doprowadziliśmy do wyrównania jeszcze przed końcem pierwszej połowy. W drugiej części meczu dołożyliśmy kolejne dwie bramki i wygraliśmy 2:4. Na wyróżnienie zasłużyli wszyscy moi zawodnicy, ale na pochwałę szczególne zasługują: bramkarzRadosław Maksymowicz, który otrzymał indywidualną statuetkę dla najlepszego bramkarza turnieju, Bartosz Ślęzak bardzo szybki napastnik,  strzelec 5 bramek, obrońcy: Jarek Leśniewski i Dawid Sikorski rozgrywający i biorący o ciężar gry na siebie Damian Olczak i siejący postrach wśród bramkarzy Sebastian Tarka i Paweł Plewka. Ten ostatni odegrał główną rolę w meczu finałowym zdobywając dwie bramki w ciągu jednej minuty. Cieszę się, że w  krótkim czasie udało się stworzyć tak solidny  i świetnie rozumiejący się zespół, który stawia sobie cele i konsekwentnie je realizuje.  W sezonie zimowym może uda nam się jeszcze zagrać  w dwu turniejach na hali, a potem to tylko przygotowania do  ogólnopolskich turniejów gimnazjalnych – Coca- Coli i Gimnazjady ”.

A o to, co omówili zawodnicy.

 Jarosław Leśniewski powiedział, że „ początek pierwszego meczu był trudny, bo nie zdążyliśmy się dobrze rozgrzać. Popełniliśmy kilka błędów, które w konsekwencji dały nam remis z gimnazjum                     z Ozorkowa 2:2”.

Zdaniem kapitana Radka Maksymowicza „ trudno nam było wejść dobrze w każdy mecz, liczyliśmy na łatwe zwycięstwo, a tu  była walka o każdy centymetr boiska od początku do końca”.

Bartosz Ślęzak stwierdził „ byliśmy zaskoczeni umiejętnościami gry w futsal każdej z drużyn biorących udział w tym turnieju. My na hali trenujemy od połowy października i w Zgierzu nie mamy sobie równych, a tu słyszałem, że  kilku chłopaków z Leśmierza i Ozorkowa trenuje na co dzień w jednej z najlepszych drużyn futsalowych w Polsce Hurtap Łęczyca i dlatego nie było tak łatwo wygrać ten turniej”.

Zwycięzcy to:

Czarnecki Michał, Dłużewski Łukasz, Florczak Mateusz, Gawlik Patryk, Kosmowski Michał, Leduchowski Piotr, Leśniewski Jarek, Maksymowicz Radek, Mroczek Wiktor, Mrowiński Bartosz, Olczak Damian, Plewka Paweł, Sikorski Dawid, Skowroński Paweł, Szatkowski Mateusz, Ślęzak Bartosz i Tarka Sebastian.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nasi piłkarze triumfują!
10 grudnia 2012 r. 

W dniach 07 grudnia w hali zgierskiego MOSiR-u odbył się turniej w piłce nożnej chłopców „Futsal z Mikołajem”  Wzięła w nim udział reprezentacja chłopców z naszego gimnazjum. Piłkarze prowadzeni przez trenera  Dariusza Rutkowskiego odnieśli pierwszy sukces pod jego kierunkiem wygrywając wysoko wszystkie mecze w grupie. W meczu finałowym pokonali reprezentację Gimnazjum nr 2 w Zgierzu 2:0. Zapytany o sukces  drużyny trener odpowiedział: „Chłopcy zagrali z dużym polotem i finezją. Od samego początku byli ogromnie skoncentrowani i kontrolowali przebieg każdego meczu. W  ich grze  widać było ogromny głód zwycięstwa. Jestem z nich bardzo dumny. Uważam, że stanęli na wysokości zadania. Przed nami już 13 grudnia kolejny turniej, w którym mamy zamiar dobrze się zaprezentować”.

A oto skład zwycięzców: Maksymowicz Radek, Tarka Sebastian, Leśniewski Jarek, Olczak Damian, Ślęzak Bartosz, Dłużewski Łukasz, Czarnecki Michał, Leduchowski Piotr, Milczarek Patryk, Mroczek Wiktor, Mrowiński Bartosz, Plewka Paweł, Skowroński Paweł, Maksymowicz Jakub, Łukasz Prorok Gawlik Patryk.

Głosuj na GIM3 w konkursie "Tesco dla szkół"
19 listopada 2012 r. 

Nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskim konkursie "Tesco dla szkół". Tegoroczny temat "Zdrowo najedzeni" należało przedstawić w 2-minutowym filmiku. Teraz szkoła musi zebrać jak najwięcej głosów internautów. Jest o co walczyć: 10 najwyżej punktowanych grup wygrywa dla szkoły pracownię multimedialną wartą 16 tysięcy złotych!

Szybki link do filmu Gim3 to
www.tescodlaszkol.pl/v,1.dhtml?v=22820

    Jak głosować? W 3 prostych krokach:

1. Zarejestruj konto. Żeby głosować, trzeba mieć założone konto na stronie
www.tescodlaszkol.pl i być do niego zalogowanym. Rejestracja konta jest prosta: wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, datę urodzenia i wybrany "nick", czyli nazwę lub pseudonim, pod jakim będziecie widoczni na stronie. Kto ma mniej niż 18 lat, musi oczywiście potwierdzić, że ma zgodę rodziców! Po założeniu konta na podany adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym ? dopiero po jego kliknięciu
można ustawić hasło do konta, pamiętając, żeby miało przynajmniej 8 znaków i zawierało co najmniej 1 cyfrę.

2. Zaloguj się. Jeśli macie już gotowe konto i hasło, zalogujcie się na stronie. W prawym górnym rogu strony znajdziecie link do swojego profilu, na którym wyświetlane będą filmy, jakie dodacie do ulubionych, żeby zawsze je móc łatwo znaleźć ? głos na te filmiki będzie można oddawać każdego dnia w czasie trwania głosowania.

3. Oddaj głos. Przy każdym filmie w okresie głosowania, czyli od 19 listopada do 17 grudnia 2012 r. znajdziecie przycisk ?oddaj głos?. Żeby zagłosować, wystarczy być zalogowanym i go kliknąć. Nic prostszego! Jeśli zapomnicie się zalogować ? komunikat ze strony Wam o tym przypomni.

    Ile można oddać głosów i jak często?

Jeden zalogowany użytkownik ma możliwość oddania jednego głosu dziennie na dany film. Czyli jednego dnia możecie zagłosować na kilka filmów konkursowych, ale każdemu można przyznać tylko jeden ?punkt?. Następnego dnia z tego samego konta można ponownie oddać głosu na ten sam filmik. Głosując codziennie przez cały okres głosowania jedna osoba może zdobyć 29 punktów dla jednego filmiku.
Pamiętajcie, że w głosowaniu mogą wspierać Was rodzice, przyjaciele czy znajomi ? im więcej osób namówicie do głosowania na Wasz filmik, tym większe Wasze szanse na wygraną! Kilka osób może głosować z tego samego komputera, ale każdy ? ze swojego osobnego konta.

- Prosimy zatem wszystkich o pomoc - zachęca Anna Marczewska, opiekunka Koła Dziennikarskiego.

POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNO-FIZYCZNY
16 listopada 2012 r. 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie matematyczno-fizycznym dla uczniów klas drugich szkół gimnazjalnych powiatu zgierskiego organizowanym przez nauczycieli matematyki i fizyki Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zgierzu.

CELE:

Ø  rozwijanie zainteresowań przedmiotami ścisłymi,

Ø  doskonalenie umiejętności samodzielnej pracy,

Ø  promowanie uczniów prezentujących wysoki poziom wiedzy i umiejętności z matematyki i fizyki.


ZASADY KONKURSU:

Ø  Konkurs odbędzie się  28.11.2012r o godz. 10:00 w sali konferencyjnej w Gimnazjum nr 3 w Zgierzu, ul. Bolesława Leśmiana 1.

Ø  Szkoła może zgłosić maksymalnie 3 uczniów klas drugich gimnazjum. Prosimy o zapewnienie grupie opiekuna.

Ø  Konkurs będzie polegał na rozwiązaniu 4 zadań otwartych z fizyki z elementami matematyki, czas trwania konkursu 60 minut.

Ø  Uczniowie korzystają z własnych pomocy naukowych tj.: linijka, ołówek, cyrkiel, prosty kalkulator

Ø  Po zakończeniu konkursu komisja sprawdza prace i ogłasza wyniki  w dniu konkursu. Dla finalistów nagroda i dyplom.

Ø  Zgłoszenia uczniów na konkurs należy przesyłać do dnia 16.11.2012r. fax-em 42 716 54 50 lub na adres e-mail  sekretariat.gim3@miasto.zgierz.pl z dopiskiem Matematyczno-fizyczny Konkurs Powiatowy.

Ø  Regulamin konkursu i karta zgłoszenia uczestników znajduje się na stronie internetowej szkoły www.gim3.miasto.zgierz.pl ---> karta zgłoszenia


ZAGADNIENIA:

  • Fizyka (własności i budowa materii, elementy hydrostatyki i aerostatyki, kinematyka).
  • Matematyka (liczby i działania, procenty, wyrażenia algebraiczne, równania).

Organizatorzy: Izabela Rybak i Agnieszka Matyja

KONKURS WOKALNY
11 listopada 2012 r. 

Dnia 7 listopada 2012 r. w Zespole Szkół nr 1 im. J. S. Cezaka w Zgierzu, pod patronatem Starosty Zgierskiego Pana Krzysztofa Kozaneckiego, odbył się II POWIATOWY KONKURS WOKALNY ŚPIEWAM, BO LUBIĘ. Nasze Gimnazjum godnie reprezentowały dwa zespoły:

Faza, w składzie: Maciej Zieliński, Michał Stańczyk - z kl. III B i  Jędrzej Zieliński z kl. III A

oraz zespół

Insomnia, w składzie: Aleksandra Fajkowska, Olga Telążka i Urszula Wojtaszczyk - z kl. II D i Karolina Podgórska z kl. II A.

Wśród pozostałych wykonawców byli  reprezentanci: Zespołu Szkół nr 1 w Zgierzu, Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego  w Zgierzu, Miejskiego Ośrodka Kultury w Zgierzu, Liceum Ogólnokształcącego w Aleksandrowie Łódzkim, Zespołu Szkół Licealno – Gimnazjalnych w Głownie, Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie, Gimnazjum nr 2  w Zgierzu oraz Zespołu Szkół Licealno – Gimnazjalnych w Głownie.

Każdy z 15 wykonawców zaprezentował po dwie piosenki, które oceniali jurorzy: 

  • pan Witold Świątczak – dyrektor MOK w Zgierzu, muzyk, kompozytor, autor tekstów;
  • pan Krzysztof Kociszewski – nauczyciel w szkole muzycznej, muzyk, kompozytor:
  • pan Piotr Matusiak - wicedyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Zgierzu – przewodniczący Jury;
  • pan Patryk Borysiak – wokalista, kompozytor, autor tekstów.

Po wysłuchaniu wszystkich  wykonawców Jury udało się na naradę, a gości zaproszono na poczęstunek. W czasie przerwy była też możliwość wspólnego śpiewania, co można zobaczyć na zdjęciach… Po  naradzie Jury ogłosiło werdykt i przyznało nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł, która została podzielona w następujący sposób:

I miejsce  - Klaudia Szewczyk z Liceum Ogólnokształcące w Aleksandrowie Łódzkim - 250 zł,

II miejsce - Katarzyna Świątczak  z Miejskiego Ośrodka Kultury w Zgierzu - 150 zł,

III miejsce  - Adrianna Bednarek z Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie - 100 zł.

Wyróżnienia i słodycze ufundowane przez Bank PKO zdobyli:

zespół BEZ KITU! (SLO w Zgierzu)za aranżację utworów i radość muzykowania;

Monika Olejniczak (SLO w Zgierzu) za oryginalną interpretację utworów;

Milena Niedźwiecka (SLO w Zgierzu) – za muzykalność.

 GRATULUJEMY!

 

Wybory do MRMZ
04 listopada 2012 r. 

W dniu 30 października w naszym Gimnazjum odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta  Zgierza. W wyborach największą ilość głosów otrzymały: Natalia Płusa, Nadzieja Łukasiewicz, Urszula Wojtaszczyk. Serdecznie gratulujemy!!!

FOTOREPORTAŻ

Sukces w konkursie matematycznym "Spróbuj swoich sił"
04 listopada 2012 r. 

W piątek 26 października, w Gimnazjum nr 16 w Łodzi, odbyła się XI edycja Międzygimnazjalnego Konkursu Matematycznego "Spróbuj swoich sił". Zadania rozwiązywało 39 uczniów z 13 gimnazjów z Łodzi i Zgierza. Uczestnicy byli oceniani indywidualnie oraz zespołowo. Naszą szkołę reprezentowali:

- Adrian Lewański III b,

- Paweł Skowroński III f

- Piotr Turoboś III f.

Indywidualnie III miejsce zajął Paweł Skowroński, drużynowo nasza szkoła zajęła także III miejsce. Do udziału w konkursie uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem p. Bożeny Pietruszewskiej.

GRATULUJEMY!

DYSKOTEKA DLA PIERWSZAKÓW
04 listopada 2012 r. 

W dniu 11.10.2012 r. odbyła się dyskoteka dla uczniów klas pierwszych. Samorząd Uczniowski przygotował 8 konkurencji, które wzbudziły wiele emocji. Pierwszoklasiści musieli między innymi: wykazać się znajomością szkoły, sprawnością fizyczną, wypić mleko z talerzyka, czy zaśpiewać piosenkę. Zaskoczeniem dla wszystkich były dwie konkurencje dla Pań wychowawczyń, które musiały przeliterować słowa oraz odpowiedzieć na pytania. Całe wydarzenie zakończyło się dyskoteką, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Uśmiech na twarzach pierwszoklasistów mówi za siebie:)

Zobaczcie galerię z tego wydarzenia:)

SPOTKANIE Z MARTĄ FOX
17 października 2012 r. 

Dnia 3 października 2012 r. w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej Filia nr 1 w Zgierzu o godz. 12:00 odbyło się spotkanie z autorką książek dla młodzieży, Panią Martą Fox. Klasa I D oraz kilka osób z innych klas, pod opieką pani Agnieszki Kowalczyk miała przyjemność uczestniczyć w tym spotkaniu. Autorka w kilku słowach opowiedziała o początkach swojej twórczości, jak to będąc już matką i żoną, pisała swoje pierwsze teksty po nocach, jednocześnie gotując obiad na dzień następny. Początkowo próbowała swoich sił w kilku dziedzinach, m.in. dziennikarstwo, teatr, ale ostatecznie wybrała pisanie.

Całe spotkanie trwało ok. 2 godzin, podczas których pisarka przeczytała fragment książki „Cafe Plotka”, podała przepis na „Czekoladowe ciasto w 3 minuty” i odpowiadała na pytania młodzieży. Na sam koniec dawała autografy w swoich książkach.

Informujemy ponadto, że biblioteka szkolna zakupiła dwie książki Marty Fox: „Cafe Plotka” oraz „Karolina XL”, które można już wypożyczać.

 

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
16 października 2012 r. 

W poniedziałek, 15 października, Koło Teatralne z okazji Dnia Edukacji Narodowej zaprezentowało krótki program artystyczny zatytułowany "Indiańska szkoła" a dedykowany wszytskim pracownikom Gim3. Był to także debiut młodych aktorów - uczniów klas pierwszych, którzy dzięki pomocy swoich starszych kolegów i koleżanek oraz opiekunów Koła: p. A. Matyi i p. P. Kowalczyka, szlifują swój warsztat aktorski.

FOTOREPORTAŻ

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH
16 października 2012 r. 

Piątek, 12 października, był dla uczniów klas pierwszych czasem szczególnym. Tego dnia stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Ślubowanie klas pierwszych uświetniły występy zespołów muzycznych i tanecznych działających przy naszej szkole. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości.

FOTOGALERIA

ŚWIĘTO DRZEWA
10 października 2012 r. 

10 października b.r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnoplskiej akcji "Święto Drzewa". "Święto Drzewa"  - to nazwa programu edukacji ekologicznej Klubu Gaja, który inicjując lokalne akcje sadzenia i ochrony drzew powiększa obszar terenów zielonych i lasów w wielu regionach kraju, buduje świadomość społeczną na temat niezastąpionej roli drzew w adaptacji do zmian klimatu. Program zapoczątkowany w 2003 roku w szkołach i samorządach w ciągu ostatnich pięciu lat zaangażował 280 000 osób i doprowadził do posadzenia 315 000 drzew.

Uczniowie klas trzecich, pod opieką inicjatorów tej akcji w naszej szkole: p. Piotra Kowalczyk i p. Agnieszki Matyi, zasadzili na terenie szkoły i w jej pobliżu sadzonki sosny i modrzewia. Mamy nadzieję, iż za kilka lat wyrosną z nich piękne drzewa!


FOTOREPORTAŻ

VIII Rajd Jesienny
07 października 2012 r. 

W dniu 06 października odbył się VIII Rajd Jesienny "Dla Wytrwałych", którego zakończenie miało miejsce w MDK w Ozorkowie. Mimo, że początkowo pogoda nie była zbyt sprzyjająca, a 12 kilometrowa trasa wydawała się dość trudną to nasza drużyna  z Gim3 dotarła bez przeszkód do Ozorkowa. W Młodzieżowym Domu Kultury mogliśmy chwilę odpocząć, a czas ten uprzyjemniła nam kapela rockowa. Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych rajdach szkolnego koła PTTK.

Urszula Karwowska, Jolanta Janaszkiewicz


FOTOREPORTAŻ

FINAŁ KAMPANII
03 października 2012 r. 

25 września 2012 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie  odbył się finał XII-ej edycji kampanii profilaktycznej  Zachowaj Trzeźwy Umysł.

Wśród  finalistów znalazła się  również absolwentka naszej szkoły Marlena Kiepel,  która  odebrała nagrodę  za konkurs plastyczny „Autoportret”. Opiekunem artystycznym Marleny i Sandry Kiepel była Pani Anna Marczewska. W tym szczególnym wydarzeniu uczestniczyła również Pani Prezydent Miasta Zgierza dr Iwona Wieczorek, Pani Naczelnik Wydziału Oświaty Iwona Olszewska-Nowak oraz szkolny koordynator Pani Urszula Karwowska.

Kolejna część tej uroczystości odbyła się  01 października 2012, podczas której pozostali  finaliści konkursów ZTU otrzymali z rąk Pani Prezydent  gratulacje i nagrody. Nagrodzeni absolwenci Gim3: w konkursie plastycznym „Autoportret” – Sandra Kiepel, w konkursie o tematyce sportowej „Jak ryba w wodzie ” - Adrian Granosik, Natalia Antczak, Klaudia Ostrowska, Patrycja Sędzicka. W części artystycznej spotkania wystąpił  szkolny zespół instrumentalny w składzie: Jędrzej Zieleń, Maciej Zieliński, Michał Stańczyk, solistka Małgorzata Panasiuk oraz trio wokalne Olga Telążka, Aleksandra Fajkowska, Karolina Podgórska. Finał zakończył występ  grupy tanecznej Pani Urszuli Karwowskiej z układem w rytmach Latino Fitness Dance.

FOTOREPORTAŻ

FINALISTKA
03 października 2012 r. 

Nasza szkoła może się poszczycić kolejną finalistką – tym razem w konkursie plastycznym, zatytułowanym „Japonia – ojczyzna karate tradycyjnego”. Rywalizowało między sobą 131 uczniów z województwa łódzkiego a jury wybrało siedem równorzędnych prac. Z naszego gimnazjum zgłoszonych zostało 24 prac, ale do finału weszła tylko jedna – Patrycji Szczakowskiej z klasy II A. GRATULUJEMY!!!

 Anna Marczewska

Dzień Języków Obcych
30 września 2012 r. 

W dniu 26 września już kolejny raz obchodziliśmy Dzień Języków Obcych w naszym gimnazjum. W tym roku święto miało charakter  festiwalu  muzycznego. W pierwszej części zespoły muzyczne oraz soliści reprezentujący klasy pierwsze, drugie i trzecie przedstawili przygotowane przez siebie piosenki w języku obcym. Jury, które stanowiło publiczność, wytypowało zwycięzców konkursu, co nie stanowiło łatwego zadania ze względu na wysoki i wyrównany poziom rywalizacji.

Największą liczbę głosów uzyskał zespół „ Faza”  w składzie: Maciek  Zieliński  III B , Jędrzej Zieleń III A oraz Michał Stańczyk III B. Drugie miejsce przyznano grupie dziewcząt z klas drugich: Olga TeIążka  II D, Karolina Podgórska IIA, Ola Fajkowska II D, a trzecie miejsce zajęła Małgosia Panasiuk,  uczennica klasy III B. Wysiłki wszystkich uczestników zostały nagrodzone podarunkami, ufundowanymi przez Panią Dyrektor Bożenę Wężyk.

Po zakończeniu konkursu zwycięski zespół  zaprosił publiczność do wspólnego śpiewania  karaoke.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego
26 września 2012 r. 

Dnia 26 września 2012 r. przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie. W głosowaniu wzięło udział 293 uczniów, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 4 kandydatów. Wśród wszystkich oddanych głosów 6 były nieważnych. Komisja wyborcza, pod czujnym okiem pani Agnieszki Kowalczyk - opiekuna SU, dokonała obliczenia głosów.

Wyniki głosowania przedstawiają się następująco:

1. Maciej Zieliński kl. III B - 141 głosy - Przewodniczący SU

2. Karolina Jóźwiak kl. III F - 74 głosy - Z-ca Przewodniczącego

3. Michał Świątczak kl. I A - 44 głosy

4. Kamil Laszak kl. I A - 28 głosów


Wszystkim serdecznie gratulujemy:-)

KOŁO TEATRALNE
19 września 2012 r. 

KOŁO TEATRALNE zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia w czwartki na 8 godz. lekcyjnej (14.30 - 15.15) w sali konferencyjnej. Wszelkich informacji udzielają opiekunowie: p. Agnieszka Matyja i p. Piotr Kowalczyk.

VII Rajd Jesienny
17 września 2012 r. 

Zapraszamy do udziału w VII Rajdzie Jesiennym "Dla Wytrwałych" (trasa 12 km, zbiórka 8.20 Gim 3, powrót około 14), który odbędzie się 6 października 2012. Zapisy (do 26 września) U. Karwowska J. Janaszkiewicz

Zapisy do Samorządu Szkolnego
11 września 2012 r. 

UWAGA!!!

Trwają zapisy do Szkolnego Samorządu Uczniowskiego. Wszystkich chętnych do współpracy z SU prosimy o szybki kontakt – U. Karwowska, A. Kowalczyk

Zachowaj Trzeźwy Umysł
05 września 2012 r. 

UWAGA! Nasze Gimnazjum uczestniczy  w ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2012 - czyli profilaktyka przez konkursy zarówno artystyczne, jak i sportowe. Oto lista pierwszych laureatów w kampanii ZTU:

  • konkurs „Jak ryba w wodzie” – Adrian Granosik, Klaudia Ostrowska, Patrycja Sędzicka, Natalia Antczak,
  • konkurs „ Autoportret” - Marlena Kiepel, Sandra Kiepel.

Przed nami możliwość udziału w konkursie sportowym „Ruszajmy się”. Gimnazjaliści!!! Każdy z Was może wziąć udział w realizacji największego show  tanecznego. Wszystkich zainteresowanych proszę o zgłoszenie chęci udziału w konkursie (pierwsza próba poniedziałek  o godzinie 15:20 - zajęcia Latino Fitness Dance).

Urszula Karwowska

Rozpoczęcie roku szkolnego
28 sierpnia 2012 r. 

ZAPRASZAMY NA UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013


3. WRZEŚNIA 2012 R. O GODZ. 9:00.

Zakończenie roku szkolnego 2011/2012
05 lipca 2012 r. 

29 czerwca br. zakończyliśmy rok szkolny 2011/2012 i rozpoczęliśmy długo oczekiwane wakacje! Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy miłego wypoczynku, wspaniałej pogody i wielu wspaniałych przygód! Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z pożegnania klas trzecich.

zobacz archiwum